| Ražotāja daļas numurs : | 8623 0605000 | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Belden | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CABLE 15COND 16AWG CHROME 5000' | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 8623 0605000 |
|---|---|
| Ražotājs | Belden |
| Apraksts | CABLE 15COND 16AWG CHROME 5000' |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| spriegums | 600 V |
| Izmantošana | Audio, Control, Instrumentation |
| Aizsardzības veids | - |
| Shield Materiāls | - |
| Vairoga pārklājums | - |
| Sērija | - |
| Vērtējumi | - |
| Iesaiņojums | Spool |
| Darbības temperatūra | -20°C ~ 80°C |
| Diriģentu skaits | 15 |
| Garums | 5000 (1524.0m) |
| Jakas krāsa | Chrome |
| Jaka (izolācija) Biezums | 0.0600" (1.524mm) |
| Jaka (Izolācija) Materiāls | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Jaka (izolācija) diametrs | 0.694" (17.63mm) |
| Iespējas | - |
| Diriģents | 19/29 |
| Dzīslu materiāls | Copper, Tinned |
| Dzīslas izolācija | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Kabeļa tips | Multi-Conductor |
| Pamatprodukta numurs | 8623 |








HANDLE S STEEL MTG CTR 3.5"

HANDLE ALUMINUM MTG CTR 3.5"

CABLE 15COND 16AWG CHROME 500'

CABLE 15COND 16AWG CHROME 1000'

HANDLE STEEL MTG CTR 3.5"

CABLE 15COND 16AWG CHROME 2000'

LAMP INCAND RT1.25 KNURL SCR 28V
GUIDE PC BOARD NYLON 4" LONG

HANDLE BRASS MTG CTR 3.5"

HANDLE ALUMINUM MTG CTR 3.5"